NEMO BL-223W-16R BATTLE-LIGHT 223W 16 BB
Not yet rated
(0)
2 in stock
Purchase & earn 2,726 points!
UPC
Manufacturer
Nemo
Manufacturer Part Number
BL-223W-16R
Action
Semi-Auto
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
.223 Wylde
Capacity
10 + 1
Rate of Twist
1:8"
Safety
Ambidextrous Safety Lever
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “NEMO BL-223W-16R BATTLE-LIGHT 223W 16 BB”